Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Kampanie reklamowe: agencje interaktywne facebook
Agencja interaktywna ma bardzo szerokie działanie. Jest to dziedzina założona w niedawnym czasie, która z początku miała odpowiadać za reklamę internetową. Agencja świadczy
Freelancer - czym się zajmuje?
Zastanawiasz się jak wygląda praca freelancera? Freelancer to rodzaj samozatrudnienia. Zamiast być zatrudnionym przez firmę, freelancerzy zwykle pracują na własny rachunek, świadcząc swoje
Co to jest pkd ?
Pkd jest to skrót od Polskiej klasyfikacji działalności, aktualnie korzystamy z pkd 2007, jest to aktualizacja kodów pkd z roku 2004, stosowany m. in. w ewidencji i statystyce..
Jak wyszukać kody pkd
Szkolenia SEO i SEM w Gdyni i Gdańsku
Szkolenia seo i szkolenia sem są bardzo pożądane w dzisiejszych czasach w całym kraju. Są organizowane bardzo rzadko i tylko w większych miastach, takich jak Gdańsk, Gdynia, Warszawa,
Szykowanie projektu - pozycjonowanie Stron WWW: Grodzisk Mazowiecki,Warszawa
Moim zdaniem za każdym razem kiedy chcemy założyć jakiś swój sklep internetowy powinniśmy się zwrócić do kogoś kto zna się na rzeczy, aby zaprojektował
Wymiana linkami -pozycjonowanie stron www. Dom mediowy Kraków, agencja adwords
Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o coś takiego jak bezpłatna promocja strony www to z tym zadaniem poradzi sobie praktycznie każdy człowiek,
Promocyjne pendrive z Twoją reklamą
Jesteś właścicielem firmy i poszukujesz nowych klientów? W dzisiejszych czasach walka o klienta jest naprawdę trudna. Na rynku nowe firmy mnożą się jak oszalałe, a klientów nie przybywa

Posted by on Lip 16, 2020 in Kalejdoskop |

Jak pleść wianki? Praktyczne porady

Jak pleść wianki? Praktyczne porady

Robienie wianków jest bardzo proste, o ile oczywiście znamy odpowiednią technikę. Z pewnością każdy z nas choć raz podjął się tego zadania w dzieciństwie i biegał w pięknej, kwiatowej koronie. Jak zrobić wianek z żywych kwiatów? Podpowiadamy!

Jak zrobić wianek z żywych kwiatów?

Naszym celem będzie wykonanie wianka kwiatowego bez użycia nitek czy sznurków. Zaplecione kwiaty będą się trzymać dzięki mocno związnym łodygom kwiatów. Będzie to świetne nakrycie głowy na noc świętojańską! Jak wykonać taki wianek? Podąrzaj za naszą instrukcją, a z pewnością Ci się uda!
1. Złap dwa kwiatki i trzymaj je poziomo za łodygi. Nowy kwiatek umieść prostopadle pod łodygami i przełóż jego główkę tak, żeby była ona w docelowym miejscu.
2. Zawiń nową łodygę wokół starych łodyg i przełóż ją po wewnętrznej stronie kwiatka. Dołóż nową łodygę równo ze starymi.
3. Weź kolejny kwiatek i zrób z nim dokładnie to samo. Nową łodygę przeplatamy między starym, a nowym kwiatkiem.
4. Kontynuuj ten proces, aż będziesz zadowolony z długości wianka. W międzyczasie warto go zmierzyć kilka razy, żeby upewnić się, że pasuje on na Twoją głowę. Pamiętaj, że lepiej, jeśli będzie on nieco za długi, niż jakby miał być za krótki.
5. Kiedy będziesz mieć pewność, że wianek jest wystarczająco długi, zwiąż jego końcówkę kawałkiem wytrzymałej trawy. Warto zrobić to na kilka razy, żeby upewnić się, że wszystko dobrze się trzyma. Żeby ukryć łączenie, można włożyć w nie jeszcze jedną główkę kwiata.
6. Gotowe!

Proste wianki z żywych kwiatów

Jak widzisz, plecenie wianków to wcale nie czarna magia! Każdy może się tego nauczyć w zaledwie kilka minut i przekazywać swoją wiedzę innym. Będzie to świetne zajęcie również dla dzieci, bo rozwija to ich zdolności manualne.

Wskazówka! Warto pociągać nieco każdą z łodyg, żeby upewnić się, że mocowanie jest wystarczająco mocne. To zapewni nam odpowiedni splot, a wianek wytrzyma na naszej głowie znacznie dłużej. Nie należy jednak tego robić na mocno, bo łodyżka może się urwać bardzo łatwo.